Pousada Da Mata
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser |
| Kæledyr ikke tilladt |
Pousada Da Mata tilbyder 8 værelses indkvartering 3 km fra Centro Histórico de Pirenópolis.
Centrum af Pirenópolis ligger næsten 4 km fra stedet. Det er kun 15 minutters tur i bil til Bystadion. Pedreiras og Restaurante Pedreiras som serverer en bred vifte af retter, kan nås inden for 6 minutters gang. Du kan komme til Santa Maria-vandfaldet om få minutter i bil.
Gæsterne kan drage fordel af et privat badeværelse.
- Lokale seværdigheder
- Igreja NS do Bonfim2,9 km
- Waterfall Half Moon2,3 km
- Pireneus state park2,2 km
- Cachoeira do Abade2,6 km
- Andorinhas Waterfall2,1 km
- Cachoeira Santa Maria2,1 km
- Igreja Nosso Senhor do Bonfim2,9 km
- Meia-Lua and Usina waterfall2,3 km
- Lufthavne
- Santa Genoveva/Goiania Lufthavn122 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Have
På værelset
- Minibar
- Patio
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke børnesenge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Pousada Da Mata?
Gæster på Pousada Da Mata kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Pousada Da Mata?
Den gennemsnitlige pris i Pousada Da Mata er 46$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Pousada Da Mata?
Pousada Da Mata accepterer betalingsmetoder som Visum, Mastercard og American Express.